ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Рюкзаки, сумки, валізи оптом


Гуртові продажі рюкзаків KITE (Кайт) та Dropshipping

Магазин Grizzly багато років є офіційним дистриб'ютором ТМ KITE в Україні. Ми працюємо безпосередньо з виробником, маємо сертифікати, висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи на вироби та прийнятні ціни.

З питань оптових закупівель сумок для взуття, пеналів, канцелярії і рюкзаків KITE - сміливо пишіть на пошту grizzlyshop@ukr.net

Ми також співпрацюємо з дрібнооптовими покупцями по системі "дропшіппінг". Склад знаходиться в Києві, відправки здійснюються у всі робочі дні, відправки також можливі по готовим ТТН Нової пошти безпосередньо вашим клієнтам, оплата можлива на картку або розрахунковий рахунок ФОП. Про більш детальні умови можна дізнатися надіславши запит на пошту або в viber (093)1000-583


Гуртові продажі для корпоративного сектора

Щоб купити оптом рюкзаки, сумки або валізи - вам достатньо вибрати певну модель, вказати кількість, відправити реєстраційні документи для виставлення рахунку на оплату, і узгодити час відвантаження товару.

При величезних замовленнях і в дуже стислі терміни, досить часто буває, що бажаної моделі немає на складі в необхідній кількості, і виготовити її або імпортувати - просто немає фізичної можливості. В такому випадку вам доведеться сформулювати запит на підбір моделі, щоб наш менеджер зміг його максимально задовольнити.

Приклад гуртового запиту по рюкзаках:

 • базова модель міського рюкзака об'ємом 20-25 літрів;
 • стриманий дизайн, ущільнена спинка;
 • наявність відділення для ноутбука 15";
 • монотонний, корпоративний колір оливковий;
 • кількість 115 штук;
 • термін поставки до 30.10.2020 року.

Приклад гуртового запиту по валізах:

 • пластикова валіза на 4-х колесах, матеріал бажано полікарбонат;
 • розмір M (об'єм близько 60 літрів);
 • бюджет до 5000 грн/шт.;
 • кількість 48 штук, термін поставки до кінця місяця;
 • фактура пластика великими сотами, нанесення логотипу у вигляді наклейки, логотипи вже готові.

Брендування

При необхідності, ми можемо надати послугу брендування товарів при гуртовому замовленні під ключ. Вартість брендування товарів безпосередньо залежатиме від типу виконання. Детальну інформацію уточнюйте у нашого менеджера.

Залежно від моделі, форми виконання, матеріалу та інших особливостей обраного Вами рюкзака, валізи або сумки не завжди можна задовольнити запит по брендуванню. Це може бути пов'язано з конструктивними особливостями виробу, особливостями матеріалу і бажаного вами типу нанесення Вашого логотипу. У разі несумісності бажання/можливості - наш менеджер завжди запропонує альтернативний варіант нанесення логотипу на виріб, попередньо порадившись з профільним фахівцем.