ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Cумки-візки ShoppingCruiser

Показати:
Сортування:
 • Ціна
  грн - грн
 • Категорії товарів
 • Об'єм
  0
  0
  0
 • Для кого
  0
  0
 • Наявність коліс
  0
  0
  0
 • Колір
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0
Сумка-візок ShoppingCruiser 3 Wheels 40 Blue 928364 незамінна помічниця в кожному будинку. Дана модель прослужить довгі роки при цьому, зробить кожну..
5 970 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser 3 Wheels 40 Grey 927758 - незамінна помічниця в кожному будинку. Дана модель прослужить довгі роки при цьому, зробить кож..
5 970 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser 3 Wheels 47 Black - для шопінгу і незамінна помічниця в кожному будинку. Дана модель прослужить довгі роки при цьому, зроб..
5 970 грн
Сумка-візок 4 in 1 торгової марки ShoppingCruiser® - це нове рішення для покупок. Дана модель міцна, практична, компактна та багатофункціональна. Візо..
3 990 грн
Сумка-візок Allround має всі переваги візків торгової марки ShoppingCruiser® - легкістю, міцністю, практичністю, компактністю. Дана модель універсальн..
3 210 грн
Сумка-візок Allround має всі переваги візків торгової марки ShoppingCruiser® - легкістю, міцністю, практичністю, компактністю. Дана модель універсальн..
3 210 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Foldable 40 Black - це вдалий вибір для шопінгу з маршрутом переміщення по ескалаторах, через трамвайні рейки і бордюри. К..
2 190 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Foldable 40 Blue 928362 - це вдалий вибір для шопінгу з маршрутом переміщення по ескалаторах, через трамвайні рейки і бор..
2 190 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Foldable 40 Grey - це вдалий вибір для шопінгу з маршрутом переміщення по ескалаторах, через трамвайні рейки і бордюри. Ко..
2 190 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Foldable 40 Purple - це вдалий вибір для шопінгу з маршрутом переміщення по ескалаторах, через трамвайні рейки і бордюри. ..
2 190 грн
Сумка-візок Foldable має всі переваги візків торгової марки ShoppingCruiser® - легкістю, міцністю, стійкістю, компактністю. Дана модель має пару ультр..
2 190 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Shop & Relax 40 Black - це відмінний вибір для комфортного шопінгу. Модель Shop & Relax унікальна в своєму роді завдяки ос..
3 990 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Stairs Climber 40 Black ідеальний вибір для крокуючих сходами. Блокова система коліс і хороша довжина рукоятки дозволяє ле..
3 120 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Stairs Climber 40 Blue 928363 - ідеальний вибір для крокуючих сходами. Блокова система коліс і хороша довжина рукоятки до..
3 120 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Stairs Climber 40 Fuchsia ідеальний вибір для крокуючих сходами. Блокова система коліс і хороша довжина рукоятки дозволяє ..
3 120 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Stairs Climber 40 Grey 927757 - ідеальний вибір для крокуючих сходами. Блокова система коліс і хороша довжина рукоятки до..
3 120 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Shop & Relax 40 Fuchsia Сумка-візок ShoppingCruiser Shop & Relax 40 Fuchsia
Сумка-візок ShoppingCruiser Shop & Relax 40 Fuchsia - це відмінний вибір для комфортного шопінгу. Модель Shop & Relax унікальна в своєму роді завдяки ..
2 466 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Blue Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Blue
Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Blue для шопінгу характеризується місткою сумкою і ручкою з висувною системою. Колеса великі і стійкі, міц..
972 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Green Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Green
Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Green для шопінгу характеризується місткою сумкою і ручкою з висувною системою. Колеса великі і стійкі, мі..
972 грн
Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Red Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Red
Сумка-візок ShoppingCruiser Stable-light 35 Red для шопінгу характеризується місткою сумкою і ручкою з висувною системою. Колеса великі і стійкі, міцн..
972 грн
Cумки-візки ShoppingCruiser

На сьогоднішній день компанія ShoppingCruiser займає одну з лідируючих позицій на ринку товарів. Вона здійснює свою діяльність вже більше 80 років, і завдяки накопиченому десятиліттями досвіду компанія виробляє по-справжньому функціональні і практичні сумки-візки ShoppingCruiser.

Як повинна виглядати зручна господарська сумка-візок?

Даний аксесуар користується великою популярністю. Але, щоб сумка візок ShoppingCruiser для покупок була дійсно зручною, вона повинна володіти:

 1. Колесами. Це чи не головний елемент. Сумка візок ShoppingCruiser на колесах дає можливість вільно переміщатися навіть по нерівній поверхні на зразок сходинок і ескалатора.
 2. Складаною рамою. Важливо, щоб сумка легко складалася, за рахунок цього її буде зручно зберігати в будинку.
 3. Наявністю кишень (в тому числі для продуктів). Сумка-візок ShoppingCruiser зручна тим, що в ній передбачені як невеликі відділення для ключів і гаманця, так і кишеня для заморожених продуктів.
 4. Підніжкою. Вона забезпечує стійкість у вертикальному положенні.

Особливості сумок-візків ShoppingCruiser

Дана продукція вкрай затребувана, адже дуже практична і при цьому стильно виглядає. Але у неї є ще кілька відмінних рис:

 • Колеса знімаються, що характерно для всіх моделей на колесах від даного бренду;
 • Алюмінієвий каркас, що робить аксесуар легким і міцним;
 • Основний матеріал - поліестер з поліуретановим покриттям, що забезпечує захист від вологи;
 • У модельному ряду є сумка на 6 колесах зі стільчиком, яка відрізняється особливою прохідністю;
 • Верхня частина закривається клапаном;
 • Горловина оснащена розпірними регульованими шлангами;
 • Висувна телескопічна ручка;
 • Гачок на тильній стороні, який дає можливість закріпити сумку на візку.
 • Жорстке пластикове дно.

Господарська сумка-візок від бренду ShoppingCruiser - це відмінний вибір, коли потрібен практичний аксесуар для покупок. Він оптимальний з точки зору ціна/якість, за рахунок чого і користується настільки великою популярністю.