ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Рюкзаки OnePolar

Показати:
Сортування:
Велорюкзак OnePolar W910-сірий з відмінно продуманою конструкцією від ТМ Onepolar підійде як дорослому, так і дитині. Він стане вам помічником у вашій..
1 085 грн
Велорюкзак OnePolar W910-червоний з відмінно продуманою конструкцією від ТМ Onepolar підійде як дорослому, так і дитині. Він стане вам помічником у ва..
1 085 грн
Жіноча спортивна сумка через плече OnePolar W5637-violet Усередині сумки є одне відділення, яке закривається блискавкою і клапаном. Під клапаном є пр..
1 085 грн
Жіноча сумка через плече OnePolar W5231-orange З боків вироби є накладні кишені на гумці для різних аксесуарів. Усередині сумки є: два автономних від..
766 грн
Жіноча сумка через плече OnePolar W5231-rose З боків вироби є накладні кишені на гумці для різних аксесуарів. Усередині сумки є: два автономних відді..
766 грн
Жіноча сумка через плече OnePolar W5231-violet З боків вироби є накладні кишені на гумці для різних аксесуарів. Усередині сумки є: два автономних від..
766 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1525-orange. Рюкзак має наступні характеристики і властивостями: об'єм: 20 л; повністю вентильована і зручні м'які спинка, м..
2 204 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1525-red. Рюкзак має наступні характеристики і властивостями: - об'єм: 20 л; - повністю вентильована і зручні м'які спинка, ..
1 740 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1525-salat. Рюкзак має наступні характеристики і властивостями: об'єм: 20 л; повністю вентильована і зручні м'які спинка, м'..
2 204 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1537-blue. Увага! Залежно від налаштувань монітора відтінок виробу може відрізнятися від дійсності. Будь ласка, зробіть пере..
2 105 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1755-green. Рюкзак має: - зручну м'яку спинку, м'які плечові лямки створюють додатковий комфорт при носінні; - одне велике в..
1 340 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1755-red. Усередині рюкзака є: два автономних відділення, два накладних кишені, два відділення для кулькових ручок і карабін..
1 340 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1798-green. Рюкзак має: - повністю вентильований і зручну м'яку спинку, м'які плечові лямки створюють додатковий комфорт при..
1 212 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1958-biruza. Увага! Залежно від налаштувань монітора відтінок виробу може відрізнятися від дійсності. Будь ласка, зробіть пе..
1 212 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1961-green. Увага! Залежно від налаштувань монітора відтінок виробу може відрізнятися від дійсності. Будь ласка, зробіть пер..
1 279 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1967-violet. Увага! Залежно від налаштувань монітора відтінок виробу може відрізнятися від дійсності. Будь ласка, зробіть пе..
1 340 грн
Жіночий рюкзак OnePolar W1988-red. Увага! Залежно від налаштувань монітора відтінок виробу може відрізнятися від дійсності. Будь ласка, зробіть перев..
1 978 грн
Жіночий рюкзак для велосипедиста OnePolar W1520-red. М'які плечові лямки створюють додатковий комфорт при носінні. Рюкзак має фронтальний карман на г..
1 404 грн
Жіночий рюкзак для ноутбука OnePolar W1766-blue. Рюкзак має: - повністю вентильований і зручну м'яку спинку, м'які плечові лямки створюють додатковий..
1 212 грн
Жіночий рюкзак для ноутбука OnePolar W1803-navy. Рюкзак має: - повністю вентильований і зручну м'яку спинку, м'які плечові лямки створюють додатковий..
1 450 грн
Жіночий рюкзак для ноутбука OnePolar W1803-red. Рюкзак має: - повністю вентильований і зручну м'яку спинку, м'які плечові лямки створюють додатковий ..
1 450 грн
Рюкзаки OnePolar

Рюкзаки Onepolar - відмінна якість і помірна ціна.

Сучасні, надійні і міцні рюкзаки Onepolar зроблять кожен день вашого життя комфортним і радісним. Це кращий вибір для повсякденних завдань, активного відпочинку, велосипедних прогулянок, поїздок на природу і навіть тривалих подорожей.

Переваги рюкзаків Onepolar.

Перш за все, це якісні вироби від відомого виробника. Виробники використовують найкращі тканини і надійну фурнітуру, що робить вироби міцними, зносостійкими, несприйнятливими до вологи і перепадів температур. Модельний ряд рюкзаків Onepolar рясніє безліччю забарвлень і дизайнерським виконанням. Більшість рюкзаків мають декоративні елементи у вигляді нашивок, емблем та вставок. Всі рюкзаки оснащені світловідбиваючими елементами, що забезпечує додаткову безпеку в темний час доби.

Конструкція рюкзаків Onepolar передбачає швидкий доступ до фронтальної кишені, де зручно поміщаються документи, а також плеєр. Наявність поперекового кріплення дає можливість рівномірно розподілити навантаження на всі частини тіла, Крім того, розробники продумали добре регульовані лямки, м'які плечові накладки, а також вентильовану спинку, що важливо в спекотну пору року.

Якісні рюкзаки Ванполар в інтернет-магазині «Grizzly»

За роки роботи компанія зарекомендували себе з найкращого боку. Відмінною характеристикою цих виробів є їх незначна вагу, висока міцність і зносостійкість у поєднанні з низькою ціною. Якщо ви хочете купити рюкзак Onepolar, то в нашому каталозі ви зможете знайти такі моделі рюкзаків цього бренду:

  • туристичні й експедиційні;
  • мультиспортивні;
  • міські;
  • підліткові;
  • дитячі.

Магазин рюкзаків Grizzly реалізує рюкзаки від стильної лінійки бренда Onepolar і забезпечує доставку купленого товару до дверей по Києву і по всій Україні почтовими фірмами-перевізниками. Продаж здійснюється в онлайн-режимі одним кліком мишки.