ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Рюкзаки Winner One

Показати:
Сортування:
 • Ціна
  грн - грн
 • Категорії товарів
 • Об'єм
  0
  0
  0
 • Для кого
  0
  0
  0
  0
 • Вікова група
  0
  0
 • Відділення для ноутбука
  0
  0
 • Форма виконання
  0
  0
 • Колір
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0
Форма: Ранець шкільний «Розкладачка» - це класична модель ранців, яка так полюбилася школярам. Незважаючи на популярність, наша модель має свою ..
1 045 грн
Ранець шкільний «Розкладачка», - це класична модель ранців, яка так сподобалася школярам. Незважаючи на таку популярність, наша модель має щось с..
880 грн
Відділення: 1) У рюкзаку два великих відділення. 2) Відділення з органайзером, для письмового приладдя + та дріт для підключення смартфону. 3) ..
945 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 210-2 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 214-4 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 218-8 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 225-5 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 226-6 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 227-7 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 249 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в я..
695 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 251 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в я..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 252 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в я..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 253 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в я..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 254 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в я..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 255 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в я..
605 грн
Рюкзак підлітковий жіночий Winner One 256 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. У рюкзаку одне велике відділення, в я..
605 грн
Рюкзак виконаний з міцного поліестеру бірюзового кольору з оригінальним принтом. Ця модель розроблена спеціально для активних дівчат, які проводять ба..
550 грн
Рюкзак підлітковий чоловічий Winner One 413-3 підходить підліткам як для школи, так і для проведення вільного часу. Опис: У рюкзаку 2 відділення: 1-е..
805 грн
Шкільний рюкзак Winner One з брелоком 2037 для учнів молодших класів. форма: Ранець шкільний «Розкладачка» - це класична модель ранців, яка..
940 грн
Шкільний рюкзак Winner One з брелоком 2038 для учнів молодших класів. форма: Ранець шкільний «Розкладачка» - це класична модель ранців, яка..
940 грн
Шкільний рюкзак Winner One з брелоком 2041 для учнів молодших класів. форма: Ранець шкільний «Розкладачка» - це класична модель ранців, яка..
940 грн
Рюкзаки Winner One

Підліткові і шкільні рюкзаки Winner One

Шкільні та молодіжні рюкзаки Winner One представлені українським виробником, який вміло сполучає модні тенденції з практичністю і зручністю. Завдяки ортопедичній конструкції ці ранці підходять для підлітків і дітей різного віку, включаючи початкову школу.

Переваги рюкзаків Winner One (Віннер):

 • молодіжний дизайн;
 • великий модельний ряд (для школи, прогулянок, секцій, спорту; для хлопчиків і дівчаток, а також універсальні моделі - унісекс; для початкової та середньої школи, а також старших класів);
 • широкі лямки;
 • функціональні зовнішні кишені;
 • міцна спинка;
 • тканинна ручка з нековзного матеріалу;
 • зносостійкий матеріал основи (поліестер);
 • надійність фурнітури, кріплень і деталей;
 • 2-3 повнорозмірних відділення;
 • декоративна підвіска - м'яка іграшка (в асортименті);
 • додатковий зміцнючий рядок;
 • доступна ціна.

Рюкзаки з поліестеру стійкі до підвищеної вологості, не промокають під дощем і легко миються, не втрачаючи при цьому своєї яскравості, форми і привабливості.

Головний плюс рюкзаків Winner One - зручний конструктив

Щоб в шкільному портфелі завжди був порядок, він обов'язково повинен мати відділення і кишені. Рюкзак Winner Stile має основне відділення (з боку спинки), в якому розміщені два роздільники і резинка, призначена для фіксації шкільного приладдя. Така структура дозволяє дитині швидко знаходити потрібні речі. Друге відділення - просте, без додаткових елементів.

Передня кишеня, що закривається на блискавку, прикрашена об'ємною картинкою, виконаною в популярній техніці 3D. Для пенала відведена персональна кишенька в нижній лицьовій частині рюкзака. Бічні кишені зшиті з сіточки і укріплені гумкою. У них зручно зберігати пляшку з водою. Для безпеки дітей під час шляху в школу на виріб нашиті світловідбиваючі елементи.

Купити оригінальні фірмові рюкзаки Winner One ви можете в інтернет-магазині «Grizzly».