ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Рюкзаки Kite

Показати:
Сортування:
 • Ціна
  грн - грн
 • Категорії товарів
 • Об'єм
  0
  0
  0
  0
 • Для кого
  0
  0
  0
  0
 • Вікова група
  0
  0
  0
  0
 • Відділення для ноутбука
  0
  0
  0
  0
 • Ліцензія/серія:
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Механізм
  0
 • Форма виконання
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
 • Знижка
  0
  0
  0
  0
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0
Каркасний рюкзак Kite Education Lovely K22-555S-2 – ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений д..
1 799 грн
Шкільний рюкзак Kite NS22-700M – ортопедична напівкаркасна модель, виготовлена з міцного поліестеру. Яскравий, легкий та практичний рюкзак стане наді..
1 899 грн
Каркасний рюкзак Kite K22-555S-3 - ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які поп..
1 799 грн
Каркасний ортопедичний рюкзак Kite K22-531M-1 виконаний із міцного поліестеру. Унікальна модель «зростає» разом з дитиною і довше радуватиме свого вла..
2 099 грн
Каркасний рюкзак Kite K22-555S-9 - ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які поп..
1 799 грн
Каркасний рюкзак Kite K22-555S-4 - ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які поп..
1 799 грн
Каркасний ортопедичний рюкзак Kite SP22-531M виконаний із міцного поліестеру. Унікальна модель «зростає» разом з дитиною і довше радуватиме свого влас..
2 299 грн
Каркасний рюкзак Kite SP22-555S-2 - ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які по..
1 979 грн
Каркасний рюкзак Kite TF22-555S - ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які попо..
1 979 грн
Шкільний рюкзак Kite LK22-700M – ортопедична напівкаркасна модель, виготовлена з міцного поліестеру. Яскравий, легкий та практичний рюкзак стане на..
1 899 грн
Рюкзак Kite K22-2578M-2 виконаний із міцного поліестеру. Мила, славна і неймовірно гарна модель у популярній японській естетиці kawaii. Рюкзачок зачар..
1 796 грн
Рюкзак Kite K22-816L-1 виконаний із міцного поліестеру. Легка, функціональна та містка модель у лінійці Kite Education Teens. Цей рюкзак – унікальн..
1 599 грн
Рюкзак Kite NS22-2578L виконаний із міцного поліестеру. Він дуже легкий і неймовірно місткий. Для максимальної зручності передбачено безліч практичних..
1 796 грн
Каркасний рюкзак Kite K22-555S-10 - ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які по..
1 799 грн
Каркасний ортопедичний рюкзак HP21-531M виконаний з міцного поліестеру. Модель призначена для школярів 6-8 років (зростом від 130 до 145 см). Модел..
2 231 грн
Каркасний рюкзак Kite K22-555S-8 – ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які поп..
1 799 грн
Рюкзак Kite K22-855M-2 виконаний із міцного поліестеру. Він стильний, зручний та місткий. Модель порадує дівчат продуманою організацією простору з без..
1 565 грн
Каркасний рюкзак Kite HK22-555S - ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які попо..
1 979 грн
Каркасний ортопедичний рюкзак Kite HW22-531M виконаний із міцного поліестеру. Унікальна модель «зростає» разом з дитиною і довше радуватиме свого влас..
2 299 грн
Каркасний рюкзак Kite HW22-555S - ортопедична модель з міцного поліестеру, що поєднує компактність і місткість. Рюкзак розроблений для дітей, які попо..
1 979 грн
-15%
Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-583S-4 - ідеальна пропозиція для початкової школи. Все найкраще з колекції Kite зібрано в зразковий преміум-к..
2 712 грн 2 300 грн
Рюкзаки Kite

Купити шкільний рюкзак, ранець KITE

Шкільні рюкзаки, ранці, сумки ТМ KITE користуються популярністю не перший рік на ринку України, адже історія бренду має більше 10 років бездоганної репутації. Молодіжні рюкзаки дуже популярні серед старшокласників і студентів, шкільні рюкзаки та ранці - серед дітей молодших класів, модні сумки через плече - завоювали серця стильних дівчат-підлітків. Адже не дарма "Кайт" отримав перше місце в номінації "Вибір року 2013" і "Вибір року 2014". А в 2016 році вироби Кайт стали найбільш продаваними рюкзаками в шкільному сегменті. Рюкзаки KITE в 2021 році стали ще досконалішими, політика компанії спрямована на завоювання молодіжного ринку рюкзаків і сумок. Колекція KITE 2021 року, значно розширилася і стала ще більш помітною і сміливішою.

KITE - сучасний німецький бренд з бездоганною якістю продукції, який пропонує гостромодні молодіжні рюкзаки як для міста, так і для занять спортом, зручні зносостійкі шкільні рюкзаки, ранці, пенали, а також надає своїм шанувальникам широкий асортимент ліцензованої дитячої канцелярії. Купити шкільний рюкзак або ранець KITE - мудре рішення! Ми пишаємося тим, що вже восьмий рік поспіль є офіційним дистриб'ютором продукції TM KITE, перевірити цей факт легко - Ви можете перейти по посиланню на офіційний сайт www.mykite.com.ua в розділ "Де купити" .

Виробники ТМ KITE використовують сучасні технології для створення якісних і функціональних молодіжних, шкільних рюкзаків і ранців, дуже ретельно вивчаються і враховуються побажання споживача. Яскраві, барвисті дизайни і відмінна якість товарів вигідно відрізняють продукцію торгової марки KITE від товарів інших брендів, і користуються підвищеною популярністю у покупців. Кожна колекція рюкзаків, в тому числі і колекція KITE 2021 року, має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. З висновком СЕЕ (так званий гігієнічний сертифікат) ви можете ознайомитися завантаживши файл за посиланням.

Рюкзаки KITE 2021 оснащені такими ортопедичними системами:

 • Ergo Kids - ортопедична вентильована спинка для дітей молодшого шкільного віку;
 • Ergo Teens - ортопедична вентильована спинка для дітей середнього і старшого шкільного віку;
 • Air Comfort - анатомічна «дихаюча» спинка для дітей середнього і старшого шкільного віку;
 • Style - анатомічна спинка для прекрасної половини людства;
 • Comfort Fit - вентильована ортопедична спинка для активних людей;
 • Urban - вентильована анатомічна спинка для повсякденних рюкзаків. Це зручне рішення для повсякденної експлуатації рюкзака;
 • AGS (anti gravity system) - унікальна запатентована антигравітаційна система, яка дозволяє знизити навантаження на хребет, і як наслідок уповільнює м'язову втому.

Максимальна зручність, висока якість, практичність, функціональність і безпека роблять торгову марку KITE одним з кращих виробників шкільних рюкзаків і сумок не тільки в Україні, а й у багатьох країнах СНД.

Kite - дуже популярний бренд рюкзаків, як для школярів, так і для повсякденних міських потреб. І ці 4 питання про рюкзаки Кайт ми чуємо найчастіше:

Чому саме Kite?

Тому що Kite - німецька марка, чия продукція пройшла тестування, наприклад, рюкзаки Кайт пройшли технічні випробування відповідно до європейських стандартів DIN 33419 / EN ISO 15537.

 • Творці Kite розробили і впровадили в свої шкільні рюкзаки запатентовані ортопедичні спинки, завдяки яким підтримується правильна постава, і зменшується можливість появи сколіозу.
 • Рюкзаки для юнаків і дорослих також допомагають підтримувати здоров'я спини, при цьому важать від 0,36 до 1 кг максимум.
 • Якості матеріалу приділяється величезна увага, а тканини піддаються складним перевіркам на розриви і зносостійкість. Фурнітура підбирається дуже ретельно, щоб блискавки і фастекси служили не один рік.
 • Цікавий дизайн, забарвлення і ліцензійні зображення героїв мультфільмів дозволяють і дітям, і підліткам знайти ідеальний для себе аксесуар.

Для якого віку і під які вимоги підходить вподобаний рюкзак?

Продукція TM Kite ділиться на серії, за назвою яких можна зрозуміти основне призначення. Щорічно серії оновлюються, часом додаються нові.
Розглянемо основні:

 • Kids. Серія рюкзаків для дошкільнят. У Kite вони бувають зробленими у вигляді тварин і птахів, або ж чіткої форми. У будь-якому випадку це продумана конструкція, ущільнена спинка, наявність кишень, і веселий малюнок на лицьовій частині.
  Розміри XXS підійдуть для діток 2-3 років, XS - для дітей 4-6 років.
 • Education - серія для школярів, яка включає в себе 3 основних підгрупи, рюкзаки для молодшої школи, середніх і старших класів. Так як Кайт співпрацюють з відомими компаніями, на багатьох рюкзаках і пеналах є ліцензійні зображення мультяшних героїв, футбольних клубів і інших улюблених дітьми брендів.
  З розмірами все досить просто, можна орієнтуватися по букві в артикул:
  S - 115-130 см
  M - 130-145 см
  L - 145-175 см
 • City, Sport - це міські і повсякденні рюкзаки, для активних і різнобічних людей. З ними зручно в транспорті, на пішій прогулянці, і на велосипеді.
  Відносно рекомендованого зростання, в артикулі може бути присутнім XL - рекомендовано для людей ростом 175 см і вище
 • Fashion, Style - колекції остромодних рюкзаків для прекрасної половини населення.

Як вибрати рюкзак Kite для школяра?

Для правильного вибору шкільного рюкзака Кайт потрібно врахувати кілька моментів:

 • Обов'язкова ортопедична спинка. І в рюкзаках Kite для школярів саме такі спинки, які пройшли складну багаторівневу перевірку німецького Інституту здоров'я та ергономіки IGR, а фахівці Інституту ортопедії і травматології НАМН України підтвердили їх ортопедичність і адаптивність.
  Унікальні запатентовані ортопедичні системи з м'якими подушечками уздовж хребта працюють на профілактику сколіозу і підтримують м'язи спини дитини. Дихаюча тканина не дає потіти спині школяра.
 • Рюкзак Кайт легко підібрати під зростання - кожна шкільна модель має розмірну сітку від S до L. Нижній край/шов рюкзака повинен бути розташований на 4 см нижче попереку, а верхній край повинен бути на рівні плечей.
  Регульовані плечові ремені допоможуть вгнатися за швидким збільшенням росту дитини, а лямки у формі літери "S" разом з грудною стяжкою створять рівномірне навантаження на хребет і забезпечать щільне прилягання рюкзака до спини.
 • Не обов'язково купувати каркасний рюкзак для школяра - всі шкільні рюкзаки Kite ортопедичні і підходять дітям, вони розрізняються анатомічними складовими. Бренд Kite, незалежно від типу рюкзаків, робить їх у відповідності зі строгими вимогами і стандарту.
  Каркасні рюкзаки Kite добре тримають форму, і зручні для розкладання речей «по папочкам». Важать до 950 г
  Напівкаркасні рюкзаки Kite мають ущільнення з 3 сторін, а за рахунок того, що лицьова частина залишається м'якою, зменшується і вага, і такий рюкзак важить 780-900 г
  Безкаркасні рюкзаки Kite. Завдяки відсутності каркаса важать від 600 г., при цьому маючи таку ж якісну ортопедичну спинку.
  Всі ці рюкзаки Кайт робить з урахуванням потреб сучасного школяра, так що в них є місце і для пенала-книжки, і для ланчбокса.
  Для першокласників ТМ Kite рекомендує купувати каркасні моделі рюкзаків.

Як доглядати за рюкзаком Kite?

Щоб якісні рюкзаки Кайт прослужили не один рік, не потрібно їх кожен раз класти в машинку або нести в хімчистку, якщо вони забруднилися. Ось як потрібно доглядати за забрудненим виробом:

 • У ємність з теплою водою додайте миючий засіб, і на годину замочують в ній рюкзак. Через певний час очищаєте мочалкою зовнішню і внутрішню сторону. Для забруднень серйозніше потрібно взяти засіб для виведення плям.
 • Після цього рюкзак потрібно повісити, щоб стекла вода. Викручувати не можна. Для збереження кольору не рекомендується сушити річ біля джерел тепла або під прямими сонячними променями. Для швидкої просушки кишень потрібно покласти в них зім'ятий папір, для цього підійде будь-який не глянцевий папір.
 • Після того, як рюкзак висохне, бажано обробити його водовідштовхувальним засобом. Це вбереже його від подальших сильних забруднень.
Щоб прибрати можливий неприємний запах, покладіть в рюкзак чистий котячий наповнювач або пачку недорогої зернової кави.