ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Рюкзаки PleatPack design

Показати:
Сортування:
 • Ціна
  грн - грн
 • Категорії товарів
 • Об'єм
  0
  0
  0
 • Для кого
  0
  0
 • Відділення для ноутбука
  0
  0
  0
 • Колір
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0
Строгий розширюваний міський рюкзак Pleatpack Backpack 7-25L Burgundy стане ідеальним супутником при поході в магазин, прогулянках, подорожі, заняттях..
4 732 грн
Міський рюкзак Pleatpack Backpack 7-25L Navy Blue стане ідеальним супутником при поході в магазин, прогулянках, подорожі, заняттях і всіляких пер..
4 732 грн
Рюкзак для міста Pleatpack Backpack 7-25L Black стане ідеальним супутником при поході в магазин, прогулянках, подорожі, заняттях і всіляких пересуванн..
4 732 грн
Міський рюкзак Pleatpack Backpack 7-25L Metal-Grey стане ідеальним супутником при поході в магазин, прогулянках, подорожі, заняттях і всіляких пересув..
4 732 грн
Міський рюкзак Pleatpack Backpack 7-25L Bright-Red стане ідеальним супутником при поході в магазин, прогулянках, подорожі, заняттях і всіляких пересув..
4 732 грн
Рюкзаки PleatPack design

Pleatpack design - українська компанія, що почалася як стартап

Продукція бренду - розширювані рюкзаки та пакувальні куби для речей для подорожей. Ідея створення такої продукції прийшла в голову натхненнику компанії Дмитру Грядунову, коли не один раз йому і його друзям не вистачало місця в їх рюкзаках. І ця ідея була втілена їм самочинно - з шматків тканини, ниток, і картону.

Після самостійного створення перших варіантів стало очевидним, що можливість розширення рюкзаку дадуть саме складки тканини, які слід розташувати в стінках рюкзака.

У швейній майстерні Дмитру і двом його знайомим, яких він запросив в проект, пошили прототип за його кресленнями, після чого почалися труднощі - жодне швейне підприємство не погоджувалося пошити навіть за хорошу оплату одиничний екземпляр рюкзака, а бренду потрібно було хоча б 100 штук, що коштувало дорого, і на що не було грошей. Після тривалої підготовки з'явився проект на Kickstarter, і всього за 7 годин була зібрана потрібна сума, а трохи пізніше в Черкасах хлопці відкрили свій швейний цех.

Як говорить сам Дмитро, офісні працівники, фрілансери, і люди, яким потрібен маленький рюкзак, але через брак місця часто повинні брати з собою додаткові сумки або пакети, оцінять Pleatpack з його регулюванням обсягу.

Після успіху першого дітища Pleatpack Design зайнялися створенням пакувальних кубів для подорожей і розширенням лінійки рюкзаків.

У магазині рюкзаків Grizzly ви можете купити якісні і продумані до дрібниць рюкзаки Pleatpack зі швидкою безкоштовною доставкою по всій Україні.