ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Програма лояльності та заохочення клієнтів

Бонусна програма дозволяє покупцям накопичувати бонуси за реєстрацію, покупки і залишені відгуки на сайті інтернет-магазину Grizzly. Їх можна використовувати при оплаті наступних покупок з розрахунку 1 Бонусний бал = 1 грн

Бонусні бали за реєстрацію:

При реєстрації новий клієнт відразу отримує 30 балів на бонусний рахунок і відразу може скористатися ними при оформленні першого замовлення.

Бонусні бали за покупки:

Всім зареєстрованим клієнтам магазину Grizzly нараховуються бонуси від 9 до 20% від суми замовлення. Точна кількість нарахованих балів, які зарахуються на персональний бонусний рахунок фізичної особи, вказана під ціною товару. Всі рухи по бонусному рахунку можна подивитися в особистому кабінеті. Бонуси доступні до використання через 14 днів після отримання замовлення і тільки після авторизації на сайті магазину grizzly.com.ua.

Бонусні бали за відгуки:

За кожен відгук авторизований користувач отримає 30 балів на бонусний рахунок. Відгуки публікуються відразу, але бонусні бали нарахуються після перевірки відгука менеджером протягом робочого дня. Відгук для товару повинен бути не менше 200 символів і не містити ненормативну лексику.

Важливо: Якщо немає руху по бонусному рахунку протягом одного календарного року (365 днів) після останньої покупки - бонусні бали анулюються.

Використовувати накопичені бонуси може тільки фізична особа при оформленні замовлення на будь-який товар на сайті. Оплатити бонусами можливо не більше 30% загальної вартості замовлення.