ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Рюкзаки, сумки, валізи Gabol

Показати:
Сортування:
 • Ціна
  грн - грн
 • Категорії товарів
 • Об'єм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Для кого
  0
  0
 • Відділення для ноутбука
  0
  0
 • Колір
 • Знижка
  0
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0
Валіза Gabol 34l Atlanta Blue 927015 відповідає вимогам, що висуваються більшістю популярних міжнародних і внутрішніх авіаперевізників до розмірів ру..
2 190 грн
Валіза Gabol Air (S) Black виконаний з високотехнологічного комбінованого матеріалу - Polycarbonate/Aluminium fiber. Цей легкий, еластичний і в той же..
2 754 грн
Валіза Gabol Air (S) Burgundy преміальної колекції Air від Gabol виконаний з високотехнологічного комбінованого матеріалу - Polycarbonate/Aluminium fi..
2 724 грн
Валіза Gabol Air (S) Silver виконаний з високотехнологічного комбінованого матеріалу - Polycarbonate/Aluminium fiber. Цей легкий, еластичний і в той ж..
2 724 грн
Gabol Atlanta (M) Turquoise легкий, маневрений, надійний і зручний для транспортування валізу. Колекція яскравих і сучасних валіз Gabol Atlanta викона..
2 790 грн
Валіза Gabol Balance (L) Silver виконаний з міцного і довговічного матеріалу - ABS-пластика, що дуже важливо для валіз, що перевозяться в багажних ві..
2 970 грн
Валіза Gabol Balance M Silver 55L оснащений чотирма повноповоротними колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360 °. Системою пе..
2 670 грн
Валіза Gabol Balance S Blue 32L відповідає мінімально обмеженим розмірами ручної поклажі, затвердженим бюджетними міжнародними авіакомпаніями при аві..
2 148 грн
Валіза Gabol Balance S Grey 32L відповідає мінімально обмеженим розмірами ручної поклажі, затвердженим бюджетними міжнародними авіакомпаніями при аві..
2 148 грн
Валіза Gabol Balance S Plum 32L відповідає мінімально обмеженим розмірами ручної поклажі, затвердженим бюджетними міжнародними авіакомпаніями при аві..
2 148 грн
Валіза Gabol Balance S Red 32L відповідає мінімально обмеженим розмірами ручної поклажі, затвердженим бюджетними міжнародними авіакомпаніями при авіа..
2 148 грн
Валіза Gabol Balance S Silver 32L відповідає мінімально обмеженим розмірами ручної поклажі, затвердженим бюджетними міжнародними авіакомпаніями при а..
2 148 грн
Валіза Gabol Balance S Turquoise 32L відповідає мінімально обмеженим розмірами ручної поклажі, затвердженим бюджетними міжнародними авіакомпаніями пр..
2 148 грн
Валіза Gabol Board (S) Black оснащений кодовим замком системи TSA для підвищення безпеки. Каркас дна легкий і міцний завдяки стільникового структурі б..
2 100 грн
Стильний чемодан Gabol Board (S) Blue оснащений кодовим замком системи TSA для підвищення безпеки. Каркас дна легкий і міцний завдяки стільникового ст..
2 100 грн
Валіза Gabol Board (S) Red оснащений кодовим замком системи TSA для підвищення безпеки. Каркас дна легкий і міцний завдяки стільникового структурі буд..
2 100 грн
Валіза Gabol Cloud (M) Black один з найлегших у своєму класі. Модель оснащена кодовим замком системи TSA для підвищення безпеки. Каркас дна легкий і ..
2 820 грн
Валіза Gabol Cloud (S) Black один з найлегших у своєму класі. Модель оснащена кодовим замком системи TSA для підвищення безпеки. Каркас дна легкий і ..
2 280 грн
Валіза Gabol Cloud (S) Blue. Валіза Gabol серії Cloud один з найлегших у своєму класі. Модель оснащена кодовим замком системи TSA для підвищення безп..
2 220 грн
Валіза Gabol Cloud (S) Red один з найлегших у своєму класі. Модель оснащена кодовим замком системи TSA для підвищення безпеки. Каркас дна легкий і мі..
2 322 грн
Валіза Gabol Cloud 61l Turquoise 927046 є один з найлегших у своєму класі. Модель оснащена кодовим замком системи TSA для підвищення безпеки. Каркас ..
2 820 грн
Рюкзаки, сумки, валізи Gabol

Gabol - валенсійська компанія, що спеціалізується на дизайні, виробництві та продажу валіз, сумок, гаманців і шкільних рюкзаків.

Компанія з'явилася в 1965 році, коли галісійська сім'я почала виробляти вироби в своїй невеликій майстерні в Бурхасот. Минають роки, і невеликий сімейний бізнес стає багатообіцяючою майстернею ремісників. Виробництво починає рости, завжди орієнтуючись на споживача і на якість продукту. У 1983 році нові покоління взяли на себе сімейний бізнес, щоб перетворити те, що починалося як невелика майстерня, в велике виробництво.

У 90-ті роки було прийнято рішення робити ставку на інтернаціоналізацію і переміщення частини виробничого процесу, підтримуючи дизайн в Іспанії. Виробник зміцнює національну і міжнародну присутність на таких ярмарках, як Bisutex (Мадрид), ILM (Оффенбах), Paperworld (Франкфурт), InSights (Нюрнберг) та Francal (Сан-Паулу).

Сьогодні компанія присутня в 65 країнах по всьому світу, а в Іспанії налічується понад 1600 крапок продажу аксесуарів Gabol.