ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Гарантія та повернення товару

Гарантії

На всі текстильні вироби, що реалізуються в нашому магазині, надається гарантія від виробника. Термін гарантії залежить від політики виробника і вказаний в картці описі товару. Гарантія та сервісне обслуговування забезпечується авторизованими сервісними центрами. На більшість виробів окремо від товарного чека видається гарантійний талон. Перевірка якості, працездатності фурнітури і відсутності дефектів виробу проводиться перед відправкою товару Покупцеві.

Повернення та обмін товарів

Відповідно до «Закону Про захист прав споживача» покупці мають право обміняти або повернути куплений товар протягом 14 днів після покупки, але наш магазин пропонує вам 21 день на повернення/обмін! Будь ласка, зверніть увагу, що обміну або поверненню підлягають товари неналежної якості, тобто товари, які вийшли з ладу протягом гарантійного терміну внаслідок дефектів допущених при виробництві виробу. Товар належної якості підлягає обміну або поверненню лише в тому випадку, якщо він не був в експлуатації і не має слідів використання. Також повинні бути збережені всі ярлики, товарний чек, гарантійний талон і упаковка виробу. Обмін або повернення товару можна зробити в пункті видачі товарів або замовивши кур'єрську доставку по Києву.

Умови гарантійного обслуговування

Наш магазин продає тільки сертифіковані вироби світових виробників і ми сподіваємося, що покупка, зроблена у нас, буде служити вам довгі роки. Але буває і неявний брак виробу, який складно визначити при відвантаженні товару. Якщо так сталося - ви можете розраховувати на якісне безкоштовне гарантійне обслуговування. Для отримання безкоштовного гарантійного обслуговування, будь ласка, зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну експлуатації товару. Якщо в гарантійний період виріб вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтований в авторизованому сервісному центрі, то ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші. У цьому випадку для здійснення процедури обміну або повернення нам знадобляться: товар з повною комплектацією: гарантійний талон, товарний чек, висновок сервісного центру.