ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 10:00-16:00
Київ, м.Шулявська

Кошик порожній!

Інтернет-магазин рюкзаків, сумок і валіз

Інтернет-магазин Grizzly пропонує широкий асортимент рюкзаків, валіз і туристичних сумок популярних брендів для жінок, чоловіків, молоді, підлітків і дітей дошкільного віку. Представлена на сайті продукція https://grizzly.com.ua/ відрізняється високою якістю, оригінальним дизайном і практичністю. Працюючи з 2012 року, наш інтернет-магазин постійно розширює ділові зв'язки та коло постачальників, забезпечуючи таким чином регулярні оновлення колекцій товарів від виробників з усього світу.

Сьогодні наш інтернет-магазин рюкзаків, туристичних сумок і валіз представляє продукцію таких відомих брендів, як Deuter, Osprey, THULE, Kite, Tatonka, Cabinzero, Travelite, Caribee, Piquadro, Kipling, Alpine Lowe, Ferrino і багато інших. Також в нашому магазині є асортимент для наймолодших клієнтів - дитячі дорожні сумки, шкільні та молодіжні рюкзаки, які представлені такими брендами, як Kite, GoPack, YES, Nohoo, 1 Вересня, Kipling і Trunki.

Основні види продукції

У каталозі інтернет-магазину рюкзаків, валіз і сумок Grizzly.com.ua ви знайдете:

  • - валізи на колесах для відпочинку, подорожей і для ручної поклажі;
  • - компактні і місткі сумки для подорожей на колесах;
  • - сумки для ноутбуків, фотоапаратів та взуття;
  • - шкільні портфелі та ранці;
  • - міські, туристичні та тактичні рюкзаки.

Різноманітність матеріалів, що використовуються для їх виготовлення (шкіра, еко замша, замінник шкіри, поліестер, бавовна, пластик, кордура), надійна фурнітура і естетичний зовнішній вигляд є визначальними факторами для більшості клієнтів нашого інтернет-магазину.

Купуйте онлайн не виходячи з дому

Головна перевага інтернет-магазину дорожних сумок, валіз і рюкзаків Grizzly.com.ua - зручні покупки, які можна зробити, перебуваючи вдома, на роботі, у відпустці чи деінде, коли у вас є вільна хвилина часу. Щоб швидко знайти і купити потрібну вам модель, скористайтеся вбудованими в каталог фільтрами, а також порадами менеджера, які можна отримати по телефону або онлайн форму звернення.

Вибір покупцем платіжної форми, оперативна доставка товару, дотримання Закону про захист прав споживачів і гарантія повернення є незамінними складовими нашої повсякденної роботи.